Restauracja Okrasa - restauracjaokrasa.pl

Restauracja Okrasa

www: restauracjaokrasa.pl

  • Wyświetleń: 114
  • Data dodania: 15 02 2016

Opis restauracjaokrasa.pl

Restauracja OKRASA posiadająca adres na Starym Mieście we Wrocławiu, w firmowym menu oferuje głównie propozycje typowe dla kuchni regionalnej.
Dla komfortu gości przygotowana została sala główna i bardziej kameralna, w jakiej organizowane są wszelkie imprezy firmowe.
Smaczne potrawy, przytulna aranżacja lokalu, a także możliwość skorzystania z darmowego Internetu przyczyniają się do tego, że smakosze czują się dobrze, bez niepotrzebnego uczucia bycia „wśród arystokracji”.
Restaurację również umeblowano dla małych gości, oferując dostęp do wygodnych siedzisk, czy też miejsca przeznaczonego do zabawy.
Kulinarna wyprawa po tradycyjnych nutach smakowych, została wzbogacona o międzynarodowe elementy.
Propozycja dań kierowana jest do mieszkańców z całej Polski, którzy planują spędzić w restauracji idealną randkę, lub czas w towarzystwie znajomych.
Ponadto istnieje opcja obsłużenia grup kilkudziesięcioosobowych z okazji imprez firmowych, rocznic rodzinnych, jak i również grup turystycznych, dla których przyrządzane są promocyjne zestawy obiadowe.

Komentarze

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii

Wesela Szczecin

Wesela Szczecin »

Urządźcie wesele, którego ani Wy ani wasi znajomi nie zapomną już nigdy! Hotel Fenix w Morzyczynie nad jeziorem Miedwie urządza świetne wesela opatrzone urokiem sali balowej, komfortowych apartamentów...

Hotel Restauracja Bavaria w Wisle

Hotel Restauracja Bavaria w Wisle »

Serdecznie zapraszamy do hotelu Bavaria w Wiśle. Dysponujemy jedynym w regionie, wykutym w skale klubem Pieczara idealnie nadającym się do organizacji imprez integracyjnych i okolicznościowych. Gwaran...

Dworzysko.pl - Tradycja w nowej odsłonie

Dworzysko.pl - Tradycja w nowej odsłonie »

Dworzysko, to ekskluzywny kompleks wypoczynkowy w Szczawnie Zdroju, w którego skład wchodzi: Restauracja Babinicz, Dwór Idy oraz Stadnina Koni.

Restauracja Babinicz
Dawna stajnia zami...

Hotel i Restauracja - Radom

Hotel i Restauracja - Radom »

Hotel położony jest przy trasie nr 9 na 26 kilometrze na pograniczu gmin Iłża i Skaryszew. Oferujemy Państwu noclegi w pokojach o wysokim standardzie z wyżywieniem i dodatkowymi atrakcjami agroturysty...Polecane

Katalog Irka.pl

© Copyright 2009-2016 irka.pl. All Rights Reserved.