Zniewalające zaproszenia na ślub w wielu modelach - www.jumika.com.pl

Zniewalające zaproszenia na ślub w wielu modelach

www: www.jumika.com.pl

  • Wyświetleń: 408
  • Data dodania: 19 11 2013

Opis www.jumika.com.pl

Dla przyszłych Młodych Par przygotowaliśmy ciekawą ofertę na eleganckie zaproszenia ślubne oraz dopasowane do nich dodatki na wesele takie jak winietki na stoły, zawieszki na alkohol, karty dań weselnych czy podziękowania dla rodziców oraz gości weselnych.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo zaproszenia ślubne ze wstążką, opaską, laserowo wycinane czy klasyczne drukowane zaproszenia na ślub. Wiele modeli i kolorów sprawia, że możecie skomponować pod siebie idealny model zaproszenia.
Wiemy, że organizacja ślubu i wesela to nielada wydatek dlatego nasza oferta skierowana jest do szerokiego grona odbiorców. Różnorodność modeli i cen sprawia, że mogą Państwo zakupić zarówno tanie zaproszenia ślubne (jednak wysokiej jakości) jak i ekskluzywne modele w wyższych cenach.

Oferujemy przejrzyste warunki zakupów - widniejąca w naszym sklepie cena jest już ostateczna i nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat z tytułu nadruku, personalizacji gości weselnych czy nadruku dodatkowych wierszyków - na przykład o pieniążki zamiast prezentów czy o kuponu lotto lub maskotki zamiast kwiatów.

Zapewniamy także krótkie terminy realizacji (standardowo do 7 dni roboczych) i szybki kontakt zarówno mailowy jak i telefoniczny.
Zainteresowani z miejscowości takich jak Kraków, Bielsko Biała czy Wadowice mogą odwiedzić naszą placówkę w Andrychowie, aby na żywo obejrzeć wszystkie nasze zaproszenia ślubne.

Gorąco zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu internetowego oraz do zakupu idealnych zaproszeń ślubnych.

Komentarze

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii

Drukarnia Lublin - zaproszenia ślubne, winiety weselne.

Drukarnia Lublin - zaproszenia ślubne, winiety weselne. »

Dar-Invest to drukarnia oferująca zaproszenia ślubne, papeterię weselną, oraz inne wydruki ślubne jak wizytówki na stół czy wydruk podziękowań dla rodziców, świadków, rodziców chrzestnych itp.
Po...

Zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne »

Nasz sklep internetowy dysponuje bogatą ofertą luksusowych zaproszeń ślubnych, na Komunię, Chrzest, urodziny uzupełnioną takimi produktami jak: podziękowania weselne, etykiety, ozdobne koperty, pudełe...

Tanie zaproszenia na ślub

Tanie zaproszenia na ślub »

Zaproszenia weselne.
W naszym sklepie internetowym prezentujemy ofertę zaproszeń zrealizowanych na pięknych metalizowanych papierach. Gwarancja najwyższej jakości - zaproszenia realizujemy wyłącz...

PARKA zaproszenia weselne

PARKA zaproszenia weselne »

PARKA to profesjonalna firma zajmująca się projektowaniem i wykonywaniem oryginalnych zaproszeń ślubnych oraz dekoracji ślubnych. W ofercie: zaproszenia ślubne, winietki na stół, etykiety na butelkę, ...Polecane

Katalog Irka.pl

© Copyright 2009-2016 irka.pl. All Rights Reserved.