Meble dębowe - www.adorandvs.pl

Meble dębowe

www: www.adorandvs.pl

  • Wyświetleń: 64604
  • Data dodania: 28 05 2011

Opis www.adorandvs.pl

Pomagamy naszym Nabywcom uzyskać zadowolenie i satysfakcję z trzymania w swoim lokalu niezwyczajnych oraz niepowtarzalnych prekursorskich sprzętów z drewna. Zapewniamy Im pewność, iż są właścicielami jedynych w swoim rodzaju mebli, które wzbudzą zachwyt ich samych oraz odwiedzających dom gości.
Robimy meble pokojowe, takie jak:
- komody,
- krzesła,
- gablotki, stoły blaty,
- szafki rożnego typu (pod telepudło także inne).
Nasze wyroby wyróżniają się tym, iż korzystamy przy ich produkcji ekscentryczne podejścia. W wzmiankowany sposób produkujemy ich okazjonalny i wyjątkowy profil.
Jako wyjątkowa jednostka w naszym kraju w naszych meblach lokujemy wstawki z czarnego dębu (niezwyczajny rodzaj drzewa, jaki w przemyśle jubilerskim scalany jest ze złotem, srebrem oraz platyną).
W blaty stolików z litego, nie klejonego drzewa wstawiamy szkło optyczne 3D, marmur (dzięki czemu zdołają stać się akuratnie dobranym uzupełnieniem marmurowego kominka). Nogi stołów są grube, dzięki czemu stają się masywną także mocarną podstawą.
Nabyte doświadczenie na rynku brytyjskim dodatkowo naszym owocuje tym, iż zaspokajamy wymagania najniezwyklej potrzebujących Petentów.
Interesant otrzymuje ewentualność:
- zamówienia mebli pod własny wymiar,
- wizualizacja swojego pomysłu, wizji,
- doboru pigmentu drzewa, skór spomiędzy próbek.

Komentarze

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii

Narożnik z funkcją spania

Narożnik z funkcją spania »

Projektując wnętrza naszego salonu, nie można zapomnieć o miejscu do siedzenia i leżenia. Taką funkcję spełniają niewątpliwie narożniki skórzane. Jako, że mamy XXI wiek, nie musimy kupować ich koniecz...

Bik Warszawa - producent mebli na wymiar

Bik Warszawa - producent mebli na wymiar »

Marzysz o pięknej i estetycznej kuchni? Posiadasz wolne pomieszczenie na garderobę jednak nie wiesz jak ją zaaranżować? Wystarczy skontaktować się z nami – firmą Bik Meble, która specjalizuje się w św...

Meble dziecięce Bami.pl

Meble dziecięce Bami.pl »

Myśląc o aranżacji wnętrza pokoiku dziecięcego powinniśmy zwrócić uwagę zwłaszcza na wysokiej jakości zestawy meblowe, za pośrednictwem których zyskasz możliwość nie tylko bezpiecznego, ale także i or...

PROSPER III

PROSPER III »

Nasza firma powstała w 1995 roku. Od początku swojej działalności skupiamy się na tym, aby nasi Klienci posiadali nowoczesne i wygodne rozwiązania w domu i w pracy.
Z pasją projektujemy i aranżuj...Polecane

Katalog Irka.pl

© Copyright 2009-2016 irka.pl. All Rights Reserved.