Biura rachunkowe Łódź - acerconsulting.com.pl

Biura rachunkowe Łódź

www: acerconsulting.com.pl

  • Wyświetleń: 1129
  • Data dodania: 02 05 2012

Opis acerconsulting.com.pl

Firma Acer Consulting jest biurem konsultingowo - rachunkowym powstałym kilkanaście lat temu w Łodzi z myślą o średnich i małych firmach. Ideą przewodnią dla organizacji działalności naszego biura jest kompleksowa obsługa przedsiębiorstw w zakresie rachunkowości, finansów oraz prawa gospodarczego w szerokim jego rozumieniu.
Podstawowym założeniem pracy naszego biura jest odciążenie klientów z konieczności współpracy z organami administracji państwowej, a w szczególności ze wszelkimi organami skarbowymi i ZUS-em. Bierzemy odpowiedzialność za jakość Państwa rozliczeń publicznoprawnych - mamy wykupione wszelkie polisy ubezpieczeniowe (dobrowolne i obowiązkowe).
Profesjonalnie prowadzimy dla Was rozliczenia w sposób terminowy i kompleksowy, pomagamy w zdobyciu zewnętrznych źródeł finansowania, sporządzamy i wysyłamy wszelkie sprawozdania, zapewniamy obsługę prawną oraz wiele, wiele innych niewymienionych tutaj rzeczy.
Pomagamy Wam w działalności rachunkowej (np.: prowadzenie ksiąg handlowych), w działalności konsultingowej (np.: doradztwo w zakresie informatyzacji rachunkowości), a także w działalności finansowej (np.: kredyty i pożyczki oraz faktoring).

Komentarze

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii

Księgowość Szczecin

Księgowość Szczecin »

Biuro rachunkowe Finiks z województwa zachodniopomorskiego oferuje profesjonalne usługi powiązane z księgowością dla podmiotów gospodarczych jak i osób prywatnych. W ofercie przedsiębiorstwa znaleźć m...

Eksal S.C.

Eksal S.C. »

Kancelaria rachunkowa Eksal zaprasza przedsiębiorców poszukujących profesjonalnej obsługi księgowej do oddziału w Bielsko-Białej lub we Wrocławiu.

Oferta skierowana jest zarówno do mikro, ś...

Biuro rachunkowo - księgowe w Łodzi.

Biuro rachunkowo - księgowe w Łodzi. »

Jak doskonale wiadomo, praktycznie każda firma musi mieć prowadzoną rachunkowość. Bez tej działalności może być niezwykle trudno rozliczyć się z ZUS-em a także innymi instytucjami, firmami. Dlatego na...

Rachunkowość zlecona

Rachunkowość zlecona »

Firma prowadząca biuro rachunkowe (Bydgoszcz) musi się cechować bardzo wysokim profesjonalizmem. Księgowość (Bydgoszcz) musi być bowiem prowadzona z uwagą oraz w zgodności z przepisami. To samo dotycz...Polecane

Katalog Irka.pl

© Copyright 2009-2016 irka.pl. All Rights Reserved.