Biżuteria na zamówienie - zamowbizuterie.pl

Biżuteria na zamówienie

www: zamowbizuterie.pl

  • Wyświetleń: 625
  • Data dodania: 11 12 2012

Opis zamowbizuterie.pl

Nasza Firma istnieje na rynku od 2008 rouku z siedzibą w mieście Wrocław. Dyspomujemy gronem świetnych fachowców w dziedzinie Jubilerstwa, dlatego też gwarantujemy profesjonalne podejście jak i fachową obsługę.Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie i za wszelką cenę staramy się sprostać oczekiwaniom. Dlatego też wykonana przez nas Biżuteria na zamówienie jest pierwszej jakości, co powoduje iż z dnia na dzień przybywa nam zadowolonych klientów.
Oferujemy Państwu wykonanie unikatowej biżuterii, którą wykonamy na zamówienie wedle dostarczonego wzoru, lecz jeżeli nie posiadają Państwo wzorca to z przyjemnością doradzimy, podpowiemy.Proces komponowania własnej biżuterii na zamówienie wygląda następująco:

1. Wybieramy wyrób jubilerski, który mamy wykonać. Pierścionek, kolczyki, zawieszkę czy tez inny rodzaj biżuterii.

2. Dostarczają nam Państwo materiały takie jak zdjęcia, rysunki, wyroby jubilerskie bądź jakiekolwiek inne „inspiracje”, które uznają Państwo za stosowne.
3. Do dostarczonych materiałów prosimy o komentarze i opis. 4. Określamy cenę wyrobu oraz czas realizacji.5.

Po zaakceptowaniu końcowego projektu, złotnik otrzymuje końcową wersje wyrobu, a następnie rozpoczyna pracę nad biżuterią.

6. Jeżeli projekt jest już zaakceptowany, nie ma możliwości jakiejkolwiek zmiany wyglądu wyrobu.

7. W momencie, kiedy otrzymujemy gotowy wyrób od złotnika, zostają Państwo poinformowani o możliwości odbioru w naszej firmie, bądź o możliwości wysyłki wyrobu jubilerskiego w każde miejsce w Polsce. *Do rozpoczęcia wykonywania wyrobu, wymagana jest zaliczka w wysokości ustalonej indywidualnie z klientem.

Komentarze

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii

Biżuteria

Biżuteria »

Wszelkie zagadnienia jubilerstwa na jednym portalu, tak teraz zdołasz z nami poznawać meandry tej branży. Od kiedy zainicjujecie regularną lekturę tego portalu, wasza informacja o jubilerstwie, biżute...

Rękodzieło artystyczne na DecoBazaar

Rękodzieło artystyczne na DecoBazaar »

Portal internetowy z ręcznie robioną biżuterią popularnych artystów mody. Artykuły hand made, ubrania, torebki, elementy wystroju wnętrz, vintage. Bajeczne produkty na podarki dla bliskich lub małe up...

Biżuteria z grawerem zubiro

Biżuteria z grawerem zubiro »

Poszukujesz interesującego prezentu dla swojego mężczyzny? Masz już dość szarych skarpetek lub wody po goleniu która i tak wyląduje głęboko w łazienkowej szafce? Mamy idealny pomysł na prezent dla męż...

Zakład-Sklep Złotniczy Alina Bubała

Zakład-Sklep Złotniczy Alina Bubała »

Pracownia Złotnicza Alina Bubała wykonuje biżuterie złote i srebrne z kamieniami naturalnymi i syntetycznymi według własnych wzorów jak i projektów na życzenie i pomysłu naszych klientów.

...Polecane

Katalog Irka.pl

© Copyright 2009-2016 irka.pl. All Rights Reserved.