Fotograf ślubny Łódź - www.slub.maciaszczyk.info

Fotograf ślubny Łódź

www: www.slub.maciaszczyk.info

  • Wyświetleń: 526
  • Data dodania: 05 05 2012

Opis www.slub.maciaszczyk.info

Fotografia ślubna jest dla mnie pasją a reportaż ślubny cudowną opowieścią dwojga kochających się ludzi, który zostanie zapisany na kartach historii. Historię tak ważną trzeba opowiedzieć w całości, nie można przedstawić tylko fragmentu lub zacząć od połowy. Dlatego proponuję Wam tylko jeden pakiet reportażu ślubnego obejmujący wszystkie istotne momenty tego dnia, który można wzbogacić o zdjęcia plenerowe i studyjne.
Każda fotografia, która ma zostać wklejona do albumu lub znaleźć się w fotoksiążce jest specjalnie przygotowywana, poddawana starannej edycji oraz retuszowi. Dodatkowo proponuję szeroki wachlarz możliwości prezentacji zdjęć.
Ze względu na Wasze indywidualne preferencje i gusta wszystkie szczegóły jesteśmy w stanie ustalić podczas naszego spotkania, na które serdecznie zapraszam.
Jestem do Państwa dyspozycji przez cały dzień począwszy od wizyty u fryzjera lub innego wydarzenia związanego z przygotowaniami, aż po wszystkie istotne dla Was elementy wesela (oczepiny, tort, podziękowania dla rodziców, ostatni taniec dla kamerzysty itp.) Otrzymują Państwo 250 starannie obrobionych i wyselekcjonowanych zdjęć na płycie DVD, a pozostały wybrany przeze mnie materiał zostanie zapisany w oddzielnym katalogu. Wszystkie obrobione zdjęcia zostaną umieszczone w Waszej prywatnej galerii internetowej, do której będziecie mieli dostęp przez okres 12 miesięcy.

Komentarze

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii

Ilona Gdynia

Ilona Gdynia »

Ilona Gdynia to blog, który poświęcony jest mojemu życiu poprzez prezentowanie zdjęć w formie barwnych przeróbek ich. może i Panie mają ochotę się znaleźć na moim blogu Ilona Gdynia? Zapraszam serdecz...

Fotokoma fotografia ślubna śląsk

Fotokoma fotografia ślubna śląsk »

Jesteśmy parą fotografów, których zdjęcia w elegancki i wyszukany sposób opowiedzą historię o dniu Waszego ślubu i wesela.

Staramy się, aby nasze prace posiadały odpowiedni klimat i były do...

Fotografia reklamowa Łódź

Fotografia reklamowa Łódź »

Agencja fotograficzna zajmuje się produkcją fotografii reklamowej na potrzeby stron internetowych. Przygotowujemy także projekty obwolut.

Pracę z klientem rozpoczynamy od omówienia koncepc...

Fotograf ślubny

Fotograf ślubny »

Fotoksiążki ze ślubu są cudnym wspomnieniem ze ślubu. Do tego celu istotny jest fachowiec z markowym osprzętem typu Cannon czy też Sony. Dlatego też zapraszam na stronę portolio fotografa ślubnego z W...Polecane

Katalog Irka.pl

© Copyright 2009-2016 irka.pl. All Rights Reserved.