Imprezy okolicznościowe Łódź - www.gardenparty.pl

Imprezy okolicznościowe Łódź

www: www.gardenparty.pl

  • Wyświetleń: 760
  • Data dodania: 27 02 2013

Opis www.gardenparty.pl

Od ponad 15 lat działamy w branży gastronomicznej w okolicach Łodzi. Koncentrujemy się głównie na pracy wokół tego miasta, oferując usługi cateringowe takie jak: imprezy okolicznościowe Łódź, obiady dla firm Łódź, obiady firmowe Łódź, ale zlecenia oczywiście organizujemy na terenie całego naszego kraju. Pragniemy zwrócić Państwa uwagę, również na inne nasze serwisy, jakie realizujemy, takie jak między innymi: bankiety, bale, pikniki, wesela, chrzciny, komunie, konfirmacje, konsolacje, firmowe spotkania świąteczne (wielkanocne i bożonarodzeniowe), konferencje, szkolenia lunche biznesowe. Jesteśmy w stanie obsłużyć imprezy do 3000 osób. Naszym głównym celem jest zadowolenie Naszych Klientów i zaspokojenie najbardziej wyszukanych gustów kulinarnych. Nie boimy się podejmować wyzwań i sprostamy każdemu zamówieniu. Każde z nich traktujemy indywidualnie. Poszukujemy ciekawych rozwiązań, tak by uroczystości odbyły się w oczekiwanej atmosferze. Pomagamy również w wyborze miejsca na imprezy plenerowe.


Od przeszło 15 lat pracujemy w gałęzi cateringowej w okolicach Łodzi. Skupiamy się najczęściej na pracy w kręgu tej miejscowości, oferując usługi cateringowe tj.: imprezy okolicznościowe Łódź, obiady dla firm Łódź, obiady firmowe Łódź, ale zamówienia niewątpliwie na terenie całej Polski. Pragniemy zwrócić Państwa uwagę, również na inne nasze usługi, które wykonujemy, tj. m.in.: bankiety, bale, pikniki, przyjęcia weselne, chrzciny, komunie, konfirmacje, stypy, zakładowe spotkania świąteczne (bożonarodzeniowe i wielkanocne), zjazdy, ćwiczenia praktyczne lunche biznesowe. Potrafimy zoragnizować imprezy do 3 000 osób. Naszym głównym celem jest satysfakcja Naszych Klientów i zaspokojenie najbardziej j wyszukanych smaków kulinarnych. Nie boimy się podejmować wyzwań i podołamy każdemu zleceniu. Każde z nich traktujemy osobiście. Wyszukujemy ciekawych rozwiązań, tak ażeby przyjęcia odbyły się w oczekiwanej atmosferze. Pomagamy też w wyborze umiejscowienia na imprezy na dworze.

Komentarze

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii

Usługi cateringowe Poznań

Usługi cateringowe Poznań »

Celem Trocadero jest zaspokojenie nawet najbardziej wyszukanych potrzeb klienta. Zdobyte doświadczenie pozwala nam realizować zamówienia na wysokim poziomie oraz zapewnić niezapomniane wrażenia z impr...

Hotel Gniezno, Restauracja - Catering Gniezno

Hotel Gniezno, Restauracja - Catering Gniezno »

Serdecznie zapraszamy do hotelu w Gnieźnie, mieszczącym się w XVIII-wiecznych kamienicach przy głównym deptaku miasta w sąsiedztwie gnieźnieńskiej starówki. Wielkopolska gościnność, doświadczenie, pra...

Gościniec Szumny niezapomniane chwile

Gościniec Szumny niezapomniane chwile »

Gościniec Szumny jest miejscem wyjątkowym.

Góralska atmosfera, regionalne potrawy, drewniane wnętrza, folkowe akcenty - to wszystko sprawi, że poczujecie się wspaniale.

Jeśli c...

Restauracja Okrasa

Restauracja Okrasa »

Restauracja OKRASA posiadająca adres na Starym Mieście we Wrocławiu, w firmowym menu oferuje głównie propozycje typowe dla kuchni regionalnej.
Dla komfortu gości przygotowana została sala główna...Polecane

Katalog Irka.pl

© Copyright 2009-2016 irka.pl. All Rights Reserved.