Restauracja Okrasa - restauracjaokrasa.pl

Restauracja Okrasa

www: restauracjaokrasa.pl

  • Wyświetleń: 160
  • Data dodania: 15 02 2016

Opis restauracjaokrasa.pl

Restauracja OKRASA posiadająca adres na Starym Mieście we Wrocławiu, w firmowym menu oferuje głównie propozycje typowe dla kuchni regionalnej.
Dla komfortu gości przygotowana została sala główna i bardziej kameralna, w jakiej organizowane są wszelkie imprezy firmowe.
Smaczne potrawy, przytulna aranżacja lokalu, a także możliwość skorzystania z darmowego Internetu przyczyniają się do tego, że smakosze czują się dobrze, bez niepotrzebnego uczucia bycia „wśród arystokracji”.
Restaurację również umeblowano dla małych gości, oferując dostęp do wygodnych siedzisk, czy też miejsca przeznaczonego do zabawy.
Kulinarna wyprawa po tradycyjnych nutach smakowych, została wzbogacona o międzynarodowe elementy.
Propozycja dań kierowana jest do mieszkańców z całej Polski, którzy planują spędzić w restauracji idealną randkę, lub czas w towarzystwie znajomych.
Ponadto istnieje opcja obsłużenia grup kilkudziesięcioosobowych z okazji imprez firmowych, rocznic rodzinnych, jak i również grup turystycznych, dla których przyrządzane są promocyjne zestawy obiadowe.

Komentarze

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii

Gajówka- agroturystyka Beskidy zaprasza

Gajówka- agroturystyka Beskidy zaprasza »

Interesuje cię ciekawa i niepowtarzalna impreza weselna? To dobrze trafiłeś. Organizujemy przyjęcia weselne Ustroń w przytulnej agroturystyce w Beskidach. Miła atmosfera i niezapomniany klimat to to, ...

Sale weselne

Sale weselne »

Jesteście zaręczeni i planujcie swój ślub i wesele. Szukacie sali weselnej, która spełni wasze wszystkie oczekiwania. Dla par takich jak wy powstał nasz portal. Znajdziecie w nim sale weselne i bez wy...

Wesela-tychy.pl

Wesela-tychy.pl »

Ślub i wesele są szczególnym i podniosłym dniem, przepełnionym szczęściem i radością. Jesteśmy po to, aby pomóc zrealizować Wasze marzenia związane z tym wydarzeniem. Organizując ślub w restauracji Re...

Www.hotelsilvia.pl

Www.hotelsilvia.pl »

Hotel Silvia Gold Gliwice to nie jedynie eleganckie i najwyższej klasy miejsce oferujące wypoczynek, ale też stylowe, całkowicie wyposażone centrum konferencyjne. Doskonale nadaje się też na spotkanie...Polecane

Katalog Irka.pl

© Copyright 2009-2016 irka.pl. All Rights Reserved.