Restauracja Okrasa - restauracjaokrasa.pl

Restauracja Okrasa

www: restauracjaokrasa.pl

  • Wyświetleń: 467
  • Data dodania: 15 02 2016

Opis restauracjaokrasa.pl

Restauracja OKRASA posiadająca adres na Starym Mieście we Wrocławiu, w firmowym menu oferuje głównie propozycje typowe dla kuchni regionalnej.
Dla komfortu gości przygotowana została sala główna i bardziej kameralna, w jakiej organizowane są wszelkie imprezy firmowe.
Smaczne potrawy, przytulna aranżacja lokalu, a także możliwość skorzystania z darmowego Internetu przyczyniają się do tego, że smakosze czują się dobrze, bez niepotrzebnego uczucia bycia „wśród arystokracji”.
Restaurację również umeblowano dla małych gości, oferując dostęp do wygodnych siedzisk, czy też miejsca przeznaczonego do zabawy.
Kulinarna wyprawa po tradycyjnych nutach smakowych, została wzbogacona o międzynarodowe elementy.
Propozycja dań kierowana jest do mieszkańców z całej Polski, którzy planują spędzić w restauracji idealną randkę, lub czas w towarzystwie znajomych.
Ponadto istnieje opcja obsłużenia grup kilkudziesięcioosobowych z okazji imprez firmowych, rocznic rodzinnych, jak i również grup turystycznych, dla których przyrządzane są promocyjne zestawy obiadowe.

Komentarze

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii

Dekoracje sal weselnych

Dekoracje sal weselnych »

Dziś firma Kris Dekoracje oferuje nie tylko dekorację kościołów na uroczystości ślubne i sal weselnych, dysponujemy dekoracjami na studniówki, andrzejki, walentynki, sylwester i bale karnawałowe, ofer...

Dom weselny Łódź

Dom weselny Łódź »

Dom weselny Łódź znajduje się na obrzeżach Łodzi. Wykwalifikowany personel zajmuje się organizacją wesel już od wielu lat, dzięki czemu mają Państwo gwarancję udanej zabawy w naszej sali weselnej w Ło...

Wynajem namiotów

Wynajem namiotów »

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze imprez plenerowych, produkcji i wynajmie namiotów oraz hal namiotowych. Wynajmujemy estrady wraz z obsługą techniczną, oprawą świetlną, profesjonalnym oświet...

Gajówka- agroturystyka Beskidy zaprasza

Gajówka- agroturystyka Beskidy zaprasza »

Interesuje cię ciekawa i niepowtarzalna impreza weselna? To dobrze trafiłeś. Organizujemy przyjęcia weselne Ustroń w przytulnej agroturystyce w Beskidach. Miła atmosfera i niezapomniany klimat to to, ...Polecane

Katalog Irka.pl

© Copyright 2009-2016 irka.pl. All Rights Reserved.