Lean manufacturing - kaizendo.pl

Lean manufacturing

www: kaizendo.pl

  • Wyświetleń: 759
  • Data dodania: 16 06 2014

Opis kaizendo.pl

Kaizendo. pl to strona poświęcona takim zagadnieniom jak ciągłe doskonalenie, szkolenia lean manufacturing czy kaizen. Znajdują się tam wiadomości o metodach, które pomogą w optymalizacji procesów w Twojej firmie, dzięki czemu pracownicy będą bardziej efektywni. Bardzo ważne jest dla nas indywidualne podejście do każdego klienta jak również efektywna realizacja projektu, według wcześniej ustalonych wytycznych.
Dla osób zainteresowanych szkoleniami lean manufacturing oferujemy zajęcia dostosowane do wymagań firmy. Fundamentalną zmianą, która powinna być efektem przeprowadzonych przez nas szkoleń jest usprawnienie wewnętrznej sytuacji w firmie. Wybór szkoleń firmy Kaizendo to gwarancja rzetelnych warsztatów dla zakładów produkcyjnych. Zapraszamy do współpracy.

Komentarze

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii

Nasza firma oferuje szeroki wybór w zakresie: szkolenia kierowców.

Nasza firma oferuje szeroki wybór w zakresie: szkolenia kierowców. »

Grupa CARGO istnieje na rynku od 1992 roku. Działamy w wielu segmentach:
- szkolenia zawodowe (operator wózka widłowego, murarz, kucharz i wiele innych). Poznaj szystkie nasze szkolenia. Jaworzno...

Szkolenia z obsługi klienta

Szkolenia z obsługi klienta »

Nasza firma powstała z ideą o wspieraniu zaufanych firm i pojedynczych odbiorców w biznesie. Dla nas rozwój naszych klientów to najważniejsze zadania, jakie spełniamy z pełnym oddaniem.
W naszej...

CEZ CARGO Nysa.

CEZ CARGO Nysa. »

Zastanawiasz się nad zrobieniem prawa jazdy?
CARGO Nysa ma specjalistyczne Centrum Szkoleń Kierowców.
Wraz z wchodzącymi nowymi przepisami oraz prawami kierowcy są zobowiązani do uzupełnia...

Pol-Poż szkolenia BHP

Pol-Poż szkolenia BHP »

Pol-Poż Kołton Spółka Jawna oferuje rozległe usługi, których celem jest ochronę budynków przed pożarem. Głównymi usługami naszego przedsiębiorstwa są instalacje przepisowo dopasowanych materiałów i sp...Polecane

Katalog Irka.pl

© Copyright 2009-2016 irka.pl. All Rights Reserved.