Meble dębowe - www.adorandvs.pl

Meble dębowe

www: www.adorandvs.pl

  • Wyświetleń: 64633
  • Data dodania: 28 05 2011

Opis www.adorandvs.pl

Pomagamy naszym Nabywcom uzyskać zadowolenie i satysfakcję z trzymania w swoim lokalu niezwyczajnych oraz niepowtarzalnych prekursorskich sprzętów z drewna. Zapewniamy Im pewność, iż są właścicielami jedynych w swoim rodzaju mebli, które wzbudzą zachwyt ich samych oraz odwiedzających dom gości.
Robimy meble pokojowe, takie jak:
- komody,
- krzesła,
- gablotki, stoły blaty,
- szafki rożnego typu (pod telepudło także inne).
Nasze wyroby wyróżniają się tym, iż korzystamy przy ich produkcji ekscentryczne podejścia. W wzmiankowany sposób produkujemy ich okazjonalny i wyjątkowy profil.
Jako wyjątkowa jednostka w naszym kraju w naszych meblach lokujemy wstawki z czarnego dębu (niezwyczajny rodzaj drzewa, jaki w przemyśle jubilerskim scalany jest ze złotem, srebrem oraz platyną).
W blaty stolików z litego, nie klejonego drzewa wstawiamy szkło optyczne 3D, marmur (dzięki czemu zdołają stać się akuratnie dobranym uzupełnieniem marmurowego kominka). Nogi stołów są grube, dzięki czemu stają się masywną także mocarną podstawą.
Nabyte doświadczenie na rynku brytyjskim dodatkowo naszym owocuje tym, iż zaspokajamy wymagania najniezwyklej potrzebujących Petentów.
Interesant otrzymuje ewentualność:
- zamówienia mebli pod własny wymiar,
- wizualizacja swojego pomysłu, wizji,
- doboru pigmentu drzewa, skór spomiędzy próbek.

Komentarze

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii

Meble Sklep Internetowy

Meble Sklep Internetowy »

Serdecznie zapraszamy do internetowego sklepu meblowego. W ofercie posiadamy takie produkty jak:
1) meble tapicerowane
2) meble drewniane
Pośród tych towarów znajdują się meble pokojow...

Meble Kuchenne Warszawa

Meble Kuchenne Warszawa »

Wysokiej jakości meble kuchenne na wymiar wyprodukowane z najlepszych materiałów światowej klasy producentów oraz polskich firm – Kronoswiss, Kronospan, Egger, Blum, Kronopol, Juan, Lupus i innych. Or...

Łóżka drewniane

Łóżka drewniane »

W większości to kobieta decyduje o wyborze meble do nowego domu czy też mieszkania. Dlatego zdecydowaliśmy się umieścić naszą stronę w Tym katalogu. Jesteśmy firmą która od blisko 20 lat specjalizuje ...

Meble na zamówienie Gdańsk - Panel Meble

Meble na zamówienie Gdańsk - Panel Meble »

Oferujemy meble kuchenne, które doskonale wcielą się w pomieszczenie, zakrywając każdy fragment, który nie powinien być widoczny. Meble na wymiar to możliwość dokładnego dopasowania i zadbania o najmn...Polecane

Katalog Irka.pl

© Copyright 2009-2016 irka.pl. All Rights Reserved.