Producent filtrów do wody, Filtry do wody, Odwrócona osmoza. - topfilter.com.pl

Producent filtrów do wody, Filtry do wody, Odwrócona osmoza.

www: topfilter.com.pl

  • Wyświetleń: 371
  • Data dodania: 11 04 2013

Opis topfilter.com.pl

Producent filtrów TOP FILTER jest firmą działającą w dziedzinie uzdatniania wody dla celów spożywczych w gospodarstwach domowych i przemysłowych. Głównym przesłaniem firmy jest zapewnienie klientom produktów najwyższej jakości i najnowszej technologii. Współpracujemy z wieloma wiodącymi firmami na świecie z branży uzdatniania wody. Wieloletnie doświadczenie, kadra i składy magazynowe pozwalają nam w pełni zaspokoić potrzeby klientów. Mamy możliwość dobrania i przygotowania systemów filtrów według potrzeb indywidualnego odbiorcy ( OEM ). Wszystkie nasz produkty posiadają atesty PZH.
W dzisiejszych czasach filtry do wody to niewątpliwie najlepszy sposób aby uzyskać czystą, a co najważniejsze zdrową wodę. W naszej ofercie znajdą państwo szereg produktów zaczynając od systemów odwróconej osmozy, przez wkłady filtrujące, a kończąc na zmiękczaczach czy odżelaziaczach.

Komentarze

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii

Ubranka dziecięce - sklep

Ubranka dziecięce - sklep »

Sklep ma do zaoferowania najlepsze ubranka dziecięce, głownie krajowych producentów. Gwarantujemy satysfakcję Klientów dzięki różnym formą płatności oraz przesyłki.

W naszej ofercie mamy ub...

Twarde walizki podróżne na kółkach - Apeks24

Twarde walizki podróżne na kółkach - Apeks24 »

Salon Apeks oferuje pomocne walizki podróżne na kółkach w ślicznych kolorach. Zerkając na fotografie na witrynie jesteśmy w stanie używać powiększeń. Zwrotne koła sprawiają, że jesteśmy w stanie z lek...

Grzejniki dekoracyjne pokojowe i łazienkowe

Grzejniki dekoracyjne pokojowe i łazienkowe »

Oferujemy grzejniki dekoracyjne i łazienkowe Instal-projekt, pokojowe grzejniki Perfect Style, jak również markową armaturę firm Heimeier, Vario Term i Schlosser.

Stawiamy na dekoracyjność...

Wózki sprzątające - Czysto24.net

Wózki sprzątające - Czysto24.net »

Firma C.E.G istnieje już prawie 15 lat, nasza siedziba mieści się w Warszawie w województwie Mazowieckim, przy ulicy Pryzmaty 15, dzielnica Włochy. Nasi klienci to zarówno osoby prywatne jak i firmy, ...Polecane

Katalog Irka.pl

© Copyright 2009-2016 irka.pl. All Rights Reserved.