Herbatki Ajurwedyjskie Everest Ayurveda - www.herbatkiajurwedyjskie.pl

Herbatki Ajurwedyjskie Everest Ayurveda

www: www.herbatkiajurwedyjskie.pl

  • Wyświetleń: 1170
  • Data dodania: 14 02 2012

Opis www.herbatkiajurwedyjskie.pl

Garsc informacji O firmie Everest Ayurweda i o Polskim dystrybutorze.
Everest Ayurveda Ltd jest czesko slowacko nepalskoa firma ktora powstala w 2004 roku we wspolpracy z nepalskim lekarzem ajurwedy dr Ka Dev Jha.
Przedmiotem dzialalnosci firmy Everest Ayurveda Ltd jest produkcja import i sprzedaz hurtowa wyrobow z nepalu i indi. Siedziba firmy Everest Ayurweda Ltd miesci sie w republice Czeskiej w Pradze, natomiast siedziba firmy w Nepalu miesci sie w Kathmandu.
W Europie firma eksportuje swoje wyroby do takich krajow min jak Polska, Niemcy, Holandia, Austria, Wlochy, Hiszpania, Rumunia i Serbia.
W Polsce dystrybucja herbatek ajurwedyjskich zajmuje sie firma Siddhi z siedziba w Czestoczowie. Z kazdym miesiqcem przybywa sklepow ktore oferuja herbatki ajurwedyjskie jak i osob ktore poznaly wspaniale dzialanie naszych herbatek.

Komentarze

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii

Zioła Alveo

Zioła Alveo »

Preparat Alveo to mieszanka 26 ekstraktów znanych ziół pochodzących z najróżniejszych miejsc naszej planety i ogólnie znanych z korzystnego wpływu na organizm ludzki. Skład ALVEO nie jest przypadkowy,...

Naturalne kosmetyki najwyższej jakości

Naturalne kosmetyki najwyższej jakości »

Piękno tkwi w naturze! Wykorzystaj moc naturalnych olejów, glinek, maseł i innych produktów dla Twojej urody. Nasz sklep oferuje wyłącznie naturalne produkty, pochodzące z ziemi bądź roślin, poddane t...

Kyani

Kyani »

Kyani firma działająca w oparciu o marketing wielopoziomowy MLM oferuje ciekawą formę współpracy. Oferta skierowana jest do osób prowadzących działalność w branży wellness, siłowni, sklepów z suplemen...

Vision

Vision »

Sklep Vision, bo jego będziemy tu pokazywać w prawdziwym świetle, jest miejscem w którym można nabyć biologicznie aktywne dodatki do żywności.
Sklep Vision prowadzony jest przez specjalistę z fir...Polecane

Katalog Irka.pl

© Copyright 2009-2016 irka.pl. All Rights Reserved.